loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

Modoko Mobilya - İç Mimarlık Hizmeti | Belusso Mobilya

Belusso Mobilya, Türkiye’nin en büyük mobilya firması olma yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen ve özellikle de modern mobilya alanında üretimi bulunan bir Modoko mağazasıdır.
Geri Dön
Modoko Mobilya - İç Mimarlık Hizmeti | Belusso Mobilya | Belusso Mobilya

Belusso Mobilya, Türkiye’nin en büyük mobilya firması olma yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen ve özellikle de modern mobilya alanında üretimi bulunan bir Modoko mağazasıdır.

Zamanın hızlı bir tüketim aracı olması nedeni ile insanlar artık daha hızlı olmak ve aradıkları şeyleri daha hızlı bir şekilde bulmaya özen gösteriyor. İşte insanlara bu kolaylığı sağlamak adına İstanbul Modoko Mobilyacılar Çarşısı kurulmuştur. İçinde yüzlerce mobilya firmasının bulunduğu Modoko’da, Türkiye’nin en büyük ve en özenli mobilya firmaları bulunmaktadır. 

Modern Mobilya Firması Belusso Mobilya

Belusso Mobilya, Türkiye’nin en büyük mobilya firması olma yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen ve özellikle de modern mobilya alanında üretimi bulunan bir Modoko mağazasıdır. Modoko yemek odası modelleri, modoko yatak odası modelleri dendiği zaman ilk akla gelen ürünleri akla getiren Belusso Mobilya aynı zamanda da vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti ve satış sonrası hizmetleri ile diğer firmalardan bir adım öne çıkmayı başarmıştır.

Yatak Odası Takımı

Günün tüm stresinin atıldığı ve ertesi güne en rahat şekilde kalkmak için kullanılan odası yatak odaları oluyor. Bu nedenle de yatak odası dekorasyonu yaparken diğer odalara göre daha titiz davranmak gerekiyor. Belusso Mobilya, yatak odası takımı modellerini üretirken sizin için her şeyi düşünüyor ! 

Konforun, ergonominin ve aynı zamanda da şıklığın ön plana çıktığı Belusso yatak odası takımı koleksiyonları için firmamız ile iletişime geçebilir ya da Modoko mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Yemek Odası Takımı

Yemek odası dekorasyonları artık salon dekorasyonlarının içerisinde olduğu ve salonların içine konumlandırıldığından dolayı en az koltuk takımı modelleri kadar önem kazanıyor. Eve ilk girildiği zaman dikkat çeken bir mobilya grubu olması nedeni ile yemek odası takımı modelleri artık konfor ve şıklığın en çok önemsendiği mobilya grubu içinde.

Belusso Mobilya, vermiş olduğu iç mimarlık hizmetiyle yemek odası takımı ve yemek odası dekorasyonlarını size özel olarak üretmekte ve kurulumunu sizin için gerçekleştirmektedir. 

Modern Mobilya Sektörünün En Çok Tercih Edilen Mobilya Firması

Ramazan Macit tarafından kurulan Belusso Mobilya, ülkemizdeki istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda büyük bir vizyon ve başarı ile kurulmuştur. Konfor alanlarındaki şık mobilya modellerinin tasarımlarının yanı sıra iç mimarlık hizmeti ile her ince ayrıntıyı projelendiren Belusso Mobilya, güvenilir kargolama sistemi ile de ülkemizin ve yurt dışının her yerine gönderim yapmaktadır. 

Modoko’da faaliyet gösteren Belusso Mobilya firmasını ziyaret ederek iç mimarlık hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MİMARİ DESTEK

Alanında uzman mimar kadromuzla, ev yaşam alanlarınıza yepyeni boyut kazandırmaya biz hazırız.