loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

Mermer Masa

Mermer masa ve mermer yemek masası tasarımları Belusso Mobilya tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. İç mimarlık hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

Mermer, doğanın insanlar için sunmuş olduğu en mucizevi şeylerin başında geliyor. Hayatın her alanında var olan ve özellikle de dekorasyon alanında en çok tercih ettiğimiz malzeme olan mermer, evlerinize ekstra bir şıklık katacaktır. 

Mermer Yemek Masası Modelleri 

Mermer yemek masaları, mermerin doğal olması ve aynı zamanda da sağlıklı olmasından dolayı evlerde; özellikle mutfak gibi alanlarda en çok tercih edilen yemek masası modelidir. Birbirinden farklı mermer türü ve mermer masa modeli ile Belusso Mobilya, evlerinize mermer şıklığını getirmek için özel mermer masa modelleri tasarlamakta ve ithal mermerler ile üretimini sağlamaktadır. 

Mermer her zaman sağlıktır. 

Mermer doğal bir malzeme olduğundan dolayı; kullanımı da oldukça sağlıklıdır. Aynı zamanda da mermer antialerjik ve antiküf özellikleri ile özellikle yemek masası gibi alanlarda sıklıkla kullanılır.

Mermer masa ile ilgili anahtar kelimeler; mermer masa, mermer mutfak masası, mermer yemek masası, mermer yemek odası takımı, mermer desen masa, mermer yuvarlak masa, mermer dikdörtgen masa

Mermer Masa

ÜCRETSİZ MİMARİ DESTEK

Alanında uzman mimar kadromuzla, ev yaşam alanlarınıza yepyeni boyut kazandırmaya biz hazırız.