loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

Hakkımızda

İç Mimari Tasarımlar

BİZ KİMİZ ?

30 yılı aşkın bir süredir alandaki deneyimle, mobilyacılık hayatında olan Belusso Mobilya, kurulduğu andan bugüne kadar hiçbir kalite ve standartlarından ödün vermeden “tasarım mobilya” anlayışını ve bu anlayıştaki en güzel mobilya proje-modellerini sizler için üretmiş aynı zamanda da iç mimarlık kavramını başarılı bir şekilde hayatınızla bütünleştirmeyi başarmış bir mobilya firması, hatta mobilyacılıkta zirve yakalamış mobilya devidir.

Ramazan MACİT tarafından, mobilyacılık alanının en başarılısı hedefi ile kurulmuş olan Belusso Mobilya, kurucunun bu alandaki tüm bilgi ve deneyimlerini kendine rehber olarak edinmiştir.

Mobilyacılık alanında gelişim gösteren ve bu gelişmesini tamamen siz değerli müşterilerimizin geri dönüşleri sayesinde gerçekleştiren Belusso Mobilya, sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. 

Başarılı Uzman Kadrosu…

Başarılı ve alanında uzman kadrosu ile hem iç mimarlık hem de üretim alanında farkını gösteren Belusso, yenilikçi çizgisi ve kaliteli malzeme seçimleri ile sektörün ve sizlerin takdirini kazanmış bulunuyor. 

Projeler ve Dekorasyon Alanında da Uzman…

Türk mobilyası alanında başarılı mobilya modeli ve başarılı mobilya üretimi gerçekleştiren Belusso Mobilya aynı zamanda proje bazlı dekorasyon fikirleri ve mobilya tasarımları da üretmektedir.

Kişilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan mobilya projeleri ve ev dekorasyon projeleri yine sizlerin isteğine uygun renk, ölçü, kumaş ve özelliklerde; atölyelerimizde özenli bir şekilde üretilmektedir.

Üretim Tesisimiz

5.000 m² kapalı üretim tesisimizde, sizelere özel olarak üretimler gerçekleştiriyor ve hayal ettiğiniz ev mobilyalarına ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Hakkımızda | Belusso Mobilya Dekorasyon - MODOKO

ÜCRETSİZ MİMARİ DESTEK

Alanında uzman mimar kadromuzla, ev yaşam alanlarınıza yepyeni boyut kazandırmaya biz hazırız.